İş adamı Emin Aydın, aday adaylığını açıkladı

İş adamı Emin Aydın, 31 Mart 2019'da gerçekleşecek yerel seçimlerde HDP’den Kurtalan Belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu.
Bu haber 1154 kere okunmuş.12 Aralık 2018, Çarşamba - 16:46

Aydın HDP ilçe binasında başvuru formunu HDP Kurtalan ilçe başkanı Cengiz Bingöl’e teslim ederek resmi başvuruda bulundu.
Aydın burada yaptığı açıklamada, "Ben değil biz anlayışıyla hizmete talibiz" dedi. 
Kurtalan’a hizmet etmek için bu göreve talip olduğunu dile getiren Aydın, "Benim Kurtalan’a hizmet etme isteğim nedeniyle Belediye Başkanlığı aday adaylığına müracaat ettim. Bizim birinci önceliğimiz hizmet ve Kurtalanlı insanların sosyo ekonomik yapısını yükselterek istihdam yaratmak olacaktır.
Bugün HDP Kurtalan İlçe Başkanlığı'na gelerek aday adaylığı için müracaat ettim ve bu göreve layık görülürsem eğer, Kurtalan’da yaşayan halkımıza hizmetin en iyisini sunacağım ’31 Mart 2019 seçimleri inşallah demokratik bir ortamda geçer. Bizde Halkların Demokratik Partisi’ne belediye başkan aday adaylığı için başvurumuzu gerçekleştirdik.. Barış ve kardeşliğin temel alındığı bir anlayışla ile tüm halkların eşit ve demokratik bir yaşam sürmesi adına siyasetteki çalışmalarımız devam edecektir.
Halkların Demokratik partisi olarak her zaman sloganımız barış kardeşlik olmuştur ve bundan sonrada devam edecektir ayırım yapmadan insanlarımızın hak etiği hizmet ve refah düzeyini yükseltmek olacaktır tüm Kurtalan halkına saygıyla selamlıyorum. ’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki