Vali, Tutulmaz’dan esnaf ziyareti

Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Siirt’te Güres caddesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi.
Bu haber 1552 kere okunmuş.05 Mayıs 2015, Salı - 14:17

Güres caddesindeki bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelerek, kendileri ile sohbet eden Vali Mustafa Tutulmaz, Siirt’in sosyo–ekonomik gelişmesinde, devlet vatandaş kucaklaşmasında çok iyi mesafeler alındığını dile getirdi.

Devlet olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını kaydeden Vali Tutulmaz, “Halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek, huzur ve güvenini sağlamak amacıyla çalışmalarımız ve projelerimiz aralıksız devam etmektedir. Elbette ki uzun yılların birikmiş sorunlarını bir an da çözmemiz mümkün değildir. Ancak son yıllarda gerçekleştirilen yatırımlar, geleceğe daha umutla bakmamızı sağlıyor. Siirt'i daha yaşanır bir kent haline getirmek amacıyla vatandaşların görüş ve önerileri bizim için önemlidir.”dedi.

İşadamı Tevfik Yeşilbaş’a ait 80 bin parça eşyadan oluşan koleksiyonunu da ziyaret eden Vali Tutulmaz, kendisini tebrik etti.

Vali Mustafa Tutulmaz’ın esnaf ziyaretinde, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Güldoğan ve bazı kurum müdürleri’ de hazır bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki