LGS’de başarı gösteren öğrenciler, Kurtalan Kaymakamı ve Kurtalan Belediye Başkanı İhsan Emre Aydın’ı ziyaret etti.

Liseye Geçiş Sınavında başarı göstererek Fen Lisesini kazanan 33 öğrenci, Kurtalan Kaymakamı ve Kurtalan Belediye Başkanı İhsan Emre Aydın’ı makamında ziyaret etti.
Aydın, öğrencileri gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Öğrencilere çeşitli hediyeler veren Aydın, bu başarıda emeği geçen okul yönetimi ve öğretmenler olmak üzere herkese teşekkür etti.
Aydın, ilçede eğitim gören tüm öğrencilerin her zaman yanında olduklarını belirterek şunları söyledi,
“İlçemizdeki eğitim kalitesinin yükseltilmesi ve öğrencilerimizin başarıya ulaşması için tüm imkanlarımızı kullanmanın gayreti içerisindeyiz. Bu sene ilçe genelinde 33 öğrencimiz girdikleri Liseye Geçiş Sınavında başarı göstererek Fen lisesini kazanmışlardır. Bu sayının her sene artarak devam etmesini temenni ediyorum. Sınavda başarı göstererek Fen Lisesi okumayı hak eden tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor öğrencilerimizle gurur duyuyorum. Ayrıca ailelerine de böyle başarılı çocuklar yetiştirdikleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysel Polat, İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Salim Mete ve okul idarecileri de hazır bulundu.