Kurtalan Kaymakamlığı himayelerinde, öğrencilere destek olmak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar kapsamında 9. Sınıflarda eğitim gören bin öğrenciye “Tüm Dersler Soru Bankası Kitabı” hediye edildi.
Kurtalan Kaymakamlığı bahçesinde düzenlenen törende konuşan Kurtalan Kaymakamı ve Kurtalan Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, Covid-19 salgını dolayısı ile yüz yüze eğitim alamayan öğrencilerin yanında olmak istediklerini belirterek;
“İlçemizdeki eğitim kalitesinin yükselmesi ve öğrencilerimizin başarıya ulaşması için tüm imkanlarımızı kullanmanın gayreti içerisindeyiz. 9. Sınıflarda eğitim gören bin öğrencimize tüm dersler soru bankası kitapları hediye ederek Covid-19 salgını ile okullarından uzak kalan öğrencilerimize destek olmak istedik. Bu vesile ile geleceğimizin teminatı, ülkemizin gücü olan öğrencilerimize başarılar dilerim” dedi.
Törene Kaymakam İhsan Emre Aydın ve eşi Cansu Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysal Polat, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Salim Mete ve öğrenciler katıldı.